Michael Connelly E-Kitap - Michael Connelly E-Book

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Yazarlar   >   Michael Connelly Biografi ve E-Kitapları


Michael

Michael Connelly (21 Temmuz 1956, Philadelphia, Pennsylvania) dedektiflik romany ve di?er suç kurgusu alanlarynda yazan ABD'li yazar. LAPD dedektifi Hieronymus "Harry" Bosch ve suç uzmany Mickey Haller karakterlerine ili?kin eserleri vardyr. Yapytlary, 35 dile çevrilmi?, kendisine "Yylyn Gerilim Yazary" Ödülü'nü iki kez (2003 ve 2004) getirmi?tir.

Connelly, ayny zamanda eski bir Los Angeles Times polis muhabiridir. Romanlarynda geçen mekanlar da Los Angeles'taki mekanlardyr.

Michael Connellysair e-kitap, Michael Connellysair e-book

Michael Connellykan-bagi e-kitap, Michael Connellykan-bagi e-book

Michael Connellybetondaki-sarisin e-kitap, Michael Connellybetondaki-sarisin e-book

Yazarın Toplam Kitap Sayısı : 3 | Toplam Listelenecek Sayfa : 0

Etiketler : Michael Connelly e-kitapları, Michael Connelly e-kitapları oku, Michael Connelly e-kitapları indir, Michael Connelly e-bookları, Michael Connelly e-bookları oku, Michael Connelly e-bookları indir, Tüm Michael Connelly e-kitapları, Tüm Michael Connelly e-bookları.

Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.