Leman E-Kitap - Leman E-Book

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Yazarlar   >   Leman Biografi ve E-Kitapları


Leman

Leman Dergisi, Türkiye ve KKTC`de yayynlanan haftalyk mizah dergisidir. Limon(dergi)|Limon dergisinin devamydyr. LM Basyn Yayin Grubu (L-Manyak, YeniHarman (dergi)|Yeni Harman), Git (dergi)|Git, Atom (dergi)|Atom, Kaçak Yayyn) dergilerindendir. 1991`de kurulan derginin yazy i?leri Müdürü Zafer Aknar`dyr.Profesyonel çizerlerin yanysyra amatör çizerler için LeMan PaF Takymy 2005 yylyndan itibaren çaly?malaryna dergi bünyesinde devam etmektedir.

Lemankotu-kedi-serafettin-toplu-maceralar-dizisi-no1 e-kitap, Lemankotu-kedi-serafettin-toplu-maceralar-dizisi-no1 e-book

Yazarın Toplam Kitap Sayısı : 1 | Toplam Listelenecek Sayfa : 0

Etiketler : Leman e-kitapları, Leman e-kitapları oku, Leman e-kitapları indir, Leman e-bookları, Leman e-bookları oku, Leman e-bookları indir, Tüm Leman e-kitapları, Tüm Leman e-bookları.

Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.