Anonim Adobe Photoshop CS5 İpuçları E-BOOK - Anonim Adobe Photoshop CS5 İpuçları E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Anonim   >   Adobe Photoshop CS5 İpuçları E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-22 tarihinden bu yana 120 defa online okundu ve 302 defa indirildi.

Anonim Adobe Photoshop CS5 İpuçları E-kitap, Anonim Adobe Photoshop CS5 İpuçları E-Book
Anonim tarafından yazılan ve Bilgisayar , kategori klasmanında olan Adobe Photoshop CS5 İpuçları isimli kitabın açıklaması :

Adobe'nin son versiyonunda yer alan Photoshop yazylymynyn püf noktalaryny ve incelklerini bu kitapta bulacak, okudukça ve uyguladykça kendinizi geli?itireceksiniz. Kitaptaki bilgileri ö?rendikçe kendinizi geli?tireceksiniz. Yyi okulamalar.


Adobe Photoshop CS5 İpuçları Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.