Ursula K. LeGuin Yerdeniz Büyücüsü 1 E-BOOK - Ursula K. LeGuin Yerdeniz Büyücüsü 1 E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ursula K. LeGuin   >   Yerdeniz Büyücüsü 1 E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-16 tarihinden bu yana 509 defa online okundu ve 894 defa indirildi.

Ursula K. LeGuin Yerdeniz Büyücüsü 1 E-kitap, Ursula K. LeGuin Yerdeniz Büyücüsü 1 E-Book
Ursula K. LeGuin tarafından yazılan ve Fantastik Macera , kategori klasmanında olan Yerdeniz Büyücüsü 1 isimli kitabın açıklaması :

"Sanyrym Yerdeniz Büyücüsü nün en çocuksu yany, konusu: Büyümek. Büyümek, benim yyllarymy alan bir süreç oldu; bu süreci otuzbir ya?ymda tamamladym-ne kadar tamamlanabilirse; o yüzden de çok önemsiyorum. Ço?u genç de önemser. Ne de olsa esas i?leri budur: Büyümek."


Yerdeniz Büyücüsü 1 Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.