Edip Cansever Unutulmayan Aşk Şiirleri E-BOOK - Edip Cansever Unutulmayan Aşk Şiirleri E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Edip Cansever   >   Unutulmayan Aşk Şiirleri E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-16 tarihinden bu yana 136 defa online okundu ve 600 defa indirildi.

Edip Cansever Unutulmayan Aşk Şiirleri E-kitap, Edip Cansever Unutulmayan Aşk Şiirleri E-Book
Edip Cansever tarafından yazılan ve Şiir , kategori klasmanında olan Unutulmayan Aşk Şiirleri isimli kitabın açıklaması :

?iirler yazdym, kitaplar okudum Elime bir bardak aldym, onu yeniden oydum Derinlerde kaldym böyle bir zaman Kim bulmu? ki yerini, kim ne anlamy? sanki mutluluktan Ey ya?mur sonralary, lo? bahçeler, ak?am sefalary Söyle?in benimle biraz bir kere gelmi? bulundum.


Unutulmayan Aşk Şiirleri Hakkında Yorumlar
Ali Ryza KAVAK
2014-04-30 18:22:46

Te?ekkürler. indirdim vaktim oldukça yava? yava? okurum.
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.