Ömer Çelakıl Kuran-ı Kerim'in Sırları E-BOOK - Ömer Çelakıl Kuran-ı Kerim'in Sırları E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ömer Çelakıl   >   Kuran-ı Kerim'in Sırları E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-03 tarihinden bu yana 325 defa online okundu ve 659 defa indirildi.

Ömer Çelakıl Kuran-ı Kerim'in Sırları E-kitap, Ömer Çelakıl Kuran-ı Kerim'in Sırları E-Book
Ömer Çelakıl tarafından yazılan ve Bilim & Teknoloji , kategori klasmanında olan Kuran-ı Kerim'in Sırları isimli kitabın açıklaması :

Tarih boyunca bir çok ki?i tarafyndan merak edilen konulardan bazylarynyn bir matematkçi tarafyndan cevaplarynyn Kuran-y Kerim'in içinde aranmasy bu kitapta yer almakta. Bu kitap ta okuyacaklarynyz sizi hayrete dü?ürürken , yazylanlaryn gerçeklere ne kadar uydu?unu görünce çok ?a?yracaksynyz...


Kuran-ı Kerim'in Sırları Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.