William Irvin Matrix ve Felsefe E-BOOK - William Irvin Matrix ve Felsefe E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


William Irvin   >   Matrix ve Felsefe E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-03 tarihinden bu yana 82 defa online okundu ve 428 defa indirildi.

William Irvin Matrix ve Felsefe E-kitap, William Irvin Matrix ve Felsefe E-Book
William Irvin tarafından yazılan ve Felsefe & Sosyoloji , kategori klasmanında olan Matrix ve Felsefe isimli kitabın açıklaması :

Seçim sizin, hayatynyzyn sonuna kadar onun sonuçlaryyla yasayacaksynyz. Mavi hapy seçip bu kitaby tekrar rafa koyarak kendinize Matrix sadece bir film mi diyeceksiniz? Yoksa, kyrmyzy hapy seçip bu kitaby okuyarak, beyaz tavsanyn pesinden mi gideceksiniz?

"Matrix ve Felsefe, filmdeki felsefi temalaryn neler oldugunu belirleyisi ve ele alysyyla, felsefi zenginlik açysyndan filmden daha üstün. Sizce akylcylar, deneyciler, gerçekçiler, gerçeküstücüler, maddeciler, bütüncüler, varolusçular ve yapybozumculary Matrix hakkynda ne düsünür? Iste bu sorunun cevaby Matrix ve Felsefe kitabynda." -Lou Marinoff, Felsefeci-yazar.


Matrix ve Felsefe Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2017 © Ekitap Arşivi - .
.