Ahmet Ümit Bir Ses Böler Geceyi E-BOOK - Ahmet Ümit Bir Ses Böler Geceyi E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ahmet Ümit   >   Bir Ses Böler Geceyi E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-02 tarihinden bu yana 733 defa online okundu ve 363 defa indirildi.

Ahmet Ümit Bir Ses Böler Geceyi E-kitap, Ahmet Ümit Bir Ses Böler Geceyi E-Book
Ahmet Ümit tarafından yazılan ve Roman , kategori klasmanında olan Bir Ses Böler Geceyi isimli kitabın açıklaması :

 

"Yçeri?i günümüzün felsefi sorunsallaryyla yüklü, akycy bir dille yazylmy?, soluk solu?a bir gerilim kitaby okumak isteyenlere.."

Levend Yylmaz

"Turna donuna girmek', 'güvercin donuna girmek' denilir. ?amanlaryn bazy deneyimlerine. Turna gözüyle görmek denilebilir bunun yanyna. Bir Ses Böler Geceyi'de Ahmet Ümit, 'hikayeci donuna giriyor'. Alevi kültürü, Alevi 'ruh halleri' ancak bu kadar anlatylabilirdi. Bu topraklarda kimsenin kimseye yabancy olmady?y da..."

Reha Çamuro?lu

Bir Ses Böler Geceyi Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.