Yaşar Kemal Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca E-BOOK - Yaşar Kemal Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Yaşar Kemal   >   Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-26 tarihinden bu yana 462 defa online okundu ve 738 defa indirildi.

Yaşar Kemal Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca E-kitap, Yaşar Kemal Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca E-Book
Yaşar Kemal tarafından yazılan ve Çocuk , kategori klasmanında olan Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca isimli kitabın açıklaması :

Filler sultany gürledi:

 «Ne biçim yaratyklar bunlar, ben hiç bir karynca görmedim.»

«Küçük ?eylerdir,» dedi ulukepez, kanatlaryny üç kez açarak. «O kadar küçücük yaratyklardyr ki sen çok yakyndan bakmazsan bir karyncayy göremezsin.»

«Anlat,» dedi filler sultany. «Bana bu küçücük yaratyklaryn hünerlerini anlat. Bana onlaryn küçük ya da büyük olmalary de?il, hünerleri gerek...»


Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.