Sami Demirkıran Kalbim dinamit kuyusu E-BOOK - Sami Demirkıran Kalbim dinamit kuyusu E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Sami Demirkıran   >   Kalbim dinamit kuyusu E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-26 tarihinden bu yana 163 defa online okundu ve 126 defa indirildi.

Sami Demirkıran Kalbim dinamit kuyusu E-kitap, Sami Demirkıran Kalbim dinamit kuyusu E-Book
Sami Demirkıran tarafından yazılan ve Roman , kategori klasmanında olan Kalbim dinamit kuyusu isimli kitabın açıklaması :

Bu kitabyn öyküsü 1989'da, Ylhan Selçuk'un Refik Durba?'a sordu?u bir soruyla ba?lar: Selçuk, Ahmed Arif ile Enver Gökçe'nin ?iirlerindeki benzer iki dizeyi hangisinin daha önce yazdy?yny merak etmektedir. Bir süre sonra da Refik Durba?'tan Ahmed Arif ile bir söyle?i yapmasyny ister....


Kalbim dinamit kuyusu Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2018 © Ekitap Arşivi - .
.