Reşat Nuri Güntekin Sönmüş Yıldızlar E-BOOK - Reşat Nuri Güntekin Sönmüş Yıldızlar E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Reşat Nuri Güntekin   >   Sönmüş Yıldızlar E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-26 tarihinden bu yana 57 defa online okundu ve 176 defa indirildi.

Reşat Nuri Güntekin Sönmüş Yıldızlar E-kitap, Reşat Nuri Güntekin Sönmüş Yıldızlar E-Book
Reşat Nuri Güntekin tarafından yazılan ve Roman , kategori klasmanında olan Sönmüş Yıldızlar isimli kitabın açıklaması :

Perihan' dan Hüseyin Kenan' a Bu mektubu niçin yazdy?ymy anlady?ynyz vakit hayret edeceksiniz. Maamafih, siz, kadyn ruhunu oldukça iyi tanyyan bir romancysynyz. Bilirsiniz ki onlar, her ?eye az çok tahammül ederler; fakat esrar ve muammaya asla!...


Sönmüş Yıldızlar Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2018 © Ekitap Arşivi - .
.