Harun Yahya Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar E-BOOK - Harun Yahya Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Harun Yahya   >   Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-26 tarihinden bu yana 62 defa online okundu ve 55 defa indirildi.

Harun Yahya Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar E-kitap, Harun Yahya Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar E-Book
Harun Yahya tarafından yazılan ve İslami , kategori klasmanında olan Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar isimli kitabın açıklaması :

Kuran, Alemlerin Rabbi, sonsuz ilim ve güç sahibi olan Allah'tan insanlara bir rahmet olarak indirilmi?tir. Allah insanlara bir kitap göndermekle onlara lutfetmi?tir. Allah'yn bu lütfuna samimiyet, minnettarlyk ve ?ükür ile kar?ylyk verenler bu davrany?larynyn faydasyny yine kendileri görürler. 


Akılsız Kur'an ı Nasıl Yorumlar Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.