Şerif Mardin Türkiye'de Toplum ve Siyaset E-BOOK - Şerif Mardin Türkiye'de Toplum ve Siyaset E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Şerif Mardin   >   Türkiye'de Toplum ve Siyaset E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-19 tarihinden bu yana 324 defa online okundu ve 2954 defa indirildi.

Şerif Mardin Türkiye'de Toplum ve Siyaset E-kitap, Şerif Mardin Türkiye'de Toplum ve Siyaset E-Book
Şerif Mardin tarafından yazılan ve Ansiklopedi , kategori klasmanında olan Türkiye'de Toplum ve Siyaset isimli kitabın açıklaması :

Serif Mardin'in yerli ve yabanci bilimsel dergilerde yayimlanmis Türkçe ve Ingilizce makalelerinin ve arastirmaciyla yapilmis söylesilerin sistematik derlemesinin bu ilk cildi, Osmanli Imparatorlugu'ndan günümüze Türkiye'de sivil toplum, siyasal kültür ve sosyal yapiyi karsilikli iliskileri içinde, çesitli altbasliklar halinde kapsamli bir biçimde yer aliyor.


Türkiye'de Toplum ve Siyaset Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.