Metin And Kırk Gün Kırk Gece E-BOOK - Metin And Kırk Gün Kırk Gece E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Metin And   >   Kırk Gün Kırk Gece E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-11 tarihinden bu yana 241 defa online okundu ve 345 defa indirildi.

Metin And Kırk Gün Kırk Gece E-kitap, Metin And Kırk Gün Kırk Gece E-Book
Metin And tarafından yazılan ve Tarih , kategori klasmanında olan Kırk Gün Kırk Gece isimli kitabın açıklaması :

Türk Tiyatrosu'nun büyük hocasi, büyük alimi rahmetli Metin AND'in, Osmanlik senliklerinde yeralan seyirlik oyunlar hakkindaki "Kirk Gün Kirk Gece" isimli incelemesini takdim ediyorum.

Eserin "öndeyis"inin hitaminda yeralan su ifadeyi de dikkatinize sunarim:
"Bu çalismamla eski Türk toplumunun hayati üzerindeki örtünün bir ucunu kaldiramadimsa bile araladigimi saniyorum. Ne denli övünülecek bir geçmisimiz oldugunu örtaya çikaracak örtünün büsbütün kaldirilacagi günün de yakin olmasini gönülden dilerim. "


Kırk Gün Kırk Gece Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.