Joseph A. Schumpeter Kapitalizm E-BOOK - Joseph A. Schumpeter Kapitalizm E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Joseph A. Schumpeter   >   Kapitalizm E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-10 tarihinden bu yana 281 defa online okundu ve 5044 defa indirildi.

Joseph A. Schumpeter Kapitalizm E-kitap, Joseph A. Schumpeter Kapitalizm E-Book
Joseph A. Schumpeter tarafından yazılan ve Ansiklopedi , kategori klasmanında olan Kapitalizm isimli kitabın açıklaması :

Yazar bu eserinde kapitalizmi insanligin refahinin kaynagi olarak görmesine karsin, zamanla yerini sosyalizme birakacagi tezini savunur. Bu birakisin sebebi olarak, kapitalizmin basarisizlari yaninda basarilarini gösterir. Bu düsüncesiyle diger sosyalistlerden ayrilir.


Kapitalizm Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.