Ismail Habib Sevük Tuna'dan Batiya E-BOOK - Ismail Habib Sevük Tuna'dan Batiya E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ismail Habib Sevük   >   Tuna'dan Batiya E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-10 tarihinden bu yana 192 defa online okundu ve 227 defa indirildi.

Ismail Habib Sevük Tuna'dan Batiya E-kitap, Ismail Habib Sevük Tuna'dan Batiya E-Book
Ismail Habib Sevük tarafından yazılan ve Ansiklopedi , kategori klasmanında olan Tuna'dan Batiya isimli kitabın açıklaması :

Bu kitapta, Karadeniz'den baslayarak Avrupa'yi bir yaz boyu dolasan yazar, buralarda gördüklerinin bazilarini gezi sirasinda, bazilarini da geziden sonra kaleme alarak "Tuna'dan Bati'ya" adli bu kitapta toplamistir. Ilginç hatiralarla dolu bu kitap zevkle okunacaktir.


Tuna'dan Batiya Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.