İsmail Cem Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi E-BOOK - İsmail Cem Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

İsmail Cem   >   Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-10 tarihinden bu yana 702 defa online okundu ve 1053 defa indirildi.

İsmail Cem Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi E-kitap, İsmail Cem Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi E-Book
İsmail Cem tarafından yazılan ve Ansiklopedi , kategori klasmanında olan Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi isimli kitabın açıklaması :

Toplumun ve ekonominin gerekleri uyarinca dini yorumlayan, ileriye dönük bir kurum gibi ondan yararlanmasini bilen Osmanli akilciligi. Ve geri kalmis bir Türkiye. Her biri devlet yönetme sanatinin belgesi olan Mühimme defterleri. Çagin kosullari çerçevesinde basli basina bir saheser olan devlet. Devlet yönetme ustaligi. Bir belirli çagin en ileri ekonomik ve sosyal yapisi. Osmanli ordularini bir kurtarici gibi karsilayan, esitligi ve hürriyeti ondan bekleyen Balkan halklari; yikilmakta olan bir kölelik dünyasinin ya da dagilmaya yüz tutmus derebeyligin yerinde kurulan ileri ve adil bir toplum düzeni. Ve geri kalmis Türkiye. 


Türkiye'de Geri Kalmışlıgın Tarihi Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.