C.Parkan ÖZTURAN Besir Fuad'in Mektupları E-BOOK - C.Parkan ÖZTURAN Besir Fuad'in Mektupları E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

C.Parkan ÖZTURAN   >   Besir Fuad'in Mektupları E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-04-08 tarihinden bu yana 253 defa online okundu ve 110 defa indirildi.

C.Parkan ÖZTURAN Besir Fuad'in Mektupları E-kitap, C.Parkan ÖZTURAN Besir Fuad'in Mektupları E-Book
C.Parkan ÖZTURAN tarafından yazılan ve Ansiklopedi , kategori klasmanında olan Besir Fuad'in Mektupları isimli kitabın açıklaması :

Besir Fuad ile Fazli Necip arasindaki mektuplardan meydana gelen bu eseri yayina hazirlayan, kiymetli sahne sanatkari ve sair -dostum- C.Parkan ÖZTURAN'dir. Eserin önsözü Selâhattin HILAV tarafindan kaleme alinmistir. Bu önsöz, merhûmun yazdigi son son yazidir

Umarim faydali olur...


Besir Fuad'in Mektupları Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.