Anonim Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) E-BOOK - Anonim Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Anonim   >   Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-03-28 tarihinden bu yana 143 defa online okundu ve 106 defa indirildi.

Anonim Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) E-kitap, Anonim Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) E-Book
Anonim tarafından yazılan ve Biyografi & Anı , kategori klasmanında olan Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) isimli kitabın açıklaması :

Bu kitapta Bursa'nin Mudanya Ilçesi sinirlari dahilinde bir köy olan Mirzaoba'nin Balkan Savaslarindan Milli Mücadele'ye verdigi sehitler için kaleme alinmis bir kitaptir.


Tanıkların İfadesiyle Mirzaoba şehitleri ve Gazileri (haz. Said Alper) Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.