Tony Cliff Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim E-BOOK - Tony Cliff Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Tony Cliff   >   Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-03-28 tarihinden bu yana 881 defa online okundu ve 156 defa indirildi.

Tony Cliff Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim E-kitap, Tony Cliff Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim E-Book
Tony Cliff tarafından yazılan ve Biyografi & Anı , kategori klasmanında olan Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim isimli kitabın açıklaması :

Tony Cliff - Lenin Biyografisi 3: Kusatilmis Devrim

Lenin biyografisinin üçüncü cildi, devrimden sonra Lenin ve Bolseviklerin, büyük bir iç savasin daha da zorlastirdigi geri bir ülkenin kosullari altinda kapitalizmi yikip sosyalizme geçme mücadelesinin 'kahramanlik ve trajediyle dolu' hikayesini isliyor.


Lenin Biyografisi 3 Kusatılmış Devrim Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.