Yusuf Ziya Ortaç Bir Varmis Bir Yokmus Portreler E-BOOK - Yusuf Ziya Ortaç Bir Varmis Bir Yokmus Portreler E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Yusuf Ziya Ortaç   >   Bir Varmis Bir Yokmus Portreler E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-03-27 tarihinden bu yana 950 defa online okundu ve 635 defa indirildi.

Yusuf Ziya Ortaç Bir Varmis Bir Yokmus Portreler E-kitap, Yusuf Ziya Ortaç Bir Varmis Bir Yokmus Portreler E-Book
Yusuf Ziya Ortaç tarafından yazılan ve Biyografi & Anı , kategori klasmanında olan Bir Varmis Bir Yokmus Portreler isimli kitabın açıklaması :

Batida zengin bir hâtiralar edebiyati vardir. Biz bu yönden de zügürtüz. Hâtiralarini yazmis Padisah, Vezir, Serdar taniyor musunuz? Evet diyemiyeceginiz kadar az, degil mi?Ben, kendi küçük hayatimin bazi hâtiralarini zaman zaman dostlarima anlatirim. Ilgi ile dinlerler... Bu ilgi, bana onlari yazmak istegini verdi.Önce, her hafta Akbabaya yazdim. Okuyucularimdan gördügüm sevgiyi, kelimelerim ödeyemez.
Simdi o cömert, o âlicenap iltifatlari biraz olsun ödiyebilmek için, yazdiklarimi okurken tekrar uyanan hâti*ralarimi da katarak bir araya topluyorum.


Bir Varmis Bir Yokmus Portreler Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.