Mehmed Zeki Pakalın Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V E-BOOK - Mehmed Zeki Pakalın Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Mehmed Zeki Pakalın   >   Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-03-06 tarihinden bu yana 184 defa online okundu ve 194 defa indirildi.

Mehmed Zeki Pakalın Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V E-kitap, Mehmed Zeki Pakalın Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V E-Book
Mehmed Zeki Pakalın tarafından yazılan ve Biyografi & Anı , kategori klasmanında olan Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V isimli kitabın açıklaması :

Hatyratynda babasy ile ecdady için ?unlary yazyyor: «Vâlid ve ecdadym, Ankara’da Seb’a zade ekser-i efrady iilemadan bir aile-i kadîmcye mensubdurlar.


Son Sadrazamlar ve Başvekiller - V Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.