Stephen King Kara Kule 1 - Kara Kule E-BOOK - Stephen King Kara Kule 1 - Kara Kule E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Stephen King   >   Kara Kule 1 - Kara Kule E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-25 tarihinden bu yana 195 defa online okundu ve 469 defa indirildi.

Stephen King Kara Kule 1 - Kara Kule E-kitap, Stephen King Kara Kule 1 - Kara Kule E-Book
Stephen King tarafından yazılan ve Gerilim-Korku , kategori klasmanında olan Kara Kule 1 - Kara Kule isimli kitabın açıklaması :

Kara KuleSiyahly adam tehlikeli büyülerle dolu ölüm yolunda kaçyyor, katil kovalyyordu. Bu kovalamaca Kara Kule'de sona erecek miydi? Çylgyn bir kahin, konu?an iblisler, ölmemi? bir çocu?un ruhu Kara Kule'de kimleri bekliyordu?...


Kara Kule 1 - Kara Kule Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.