M. Avni Özmansur Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı Aşan Mesajları E-BOOK - M. Avni Özmansur Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı Aşan Mesajları E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

M. Avni Özmansur   >   Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı Aşan Mesajları E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-01-30 tarihinden bu yana 81 defa online okundu ve 153 defa indirildi.

M. Avni Özmansur Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı  Aşan Mesajları E-kitap, M. Avni Özmansur Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı  Aşan Mesajları E-Book
M. Avni Özmansur tarafından yazılan ve İslami , kategori klasmanında olan Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı Aşan Mesajları isimli kitabın açıklaması :

slâm Tarihi’nde, ‘’Cahiliyye Dönemi’’ diye adlandyrylan dünya atmosferinin karardy, insanlaryn Hak yoldan uzaklatyy, zayyflaryn ezildii, mazlumlaryn inledii, yoksullaryn feryad ettii, herkesin büyük bir arayy içinde olduu ve kurtulu müjdesi bekledii bir zamanda nâzil olan lâhi mesajlar, kâinaty ve insanlyk ufkunu bir anda güne misali aydynlatmaya balady.


Kur'an'ın ve Peygamberimizin Çağımızı Aşan Mesajları Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.