Niyazi Berkes Türkiye'de Cağdaşlaşma E-BOOK - Niyazi Berkes Türkiye'de Cağdaşlaşma E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Niyazi Berkes   >   Türkiye'de Cağdaşlaşma E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-01-22 tarihinden bu yana 631 defa online okundu ve 1116 defa indirildi.

Niyazi Berkes Türkiye'de Cağdaşlaşma E-kitap, Niyazi Berkes Türkiye'de Cağdaşlaşma E-Book
Niyazi Berkes tarafından yazılan ve Tarih , Sosyoloji , kategori klasmanında olan Türkiye'de Cağdaşlaşma isimli kitabın açıklaması :

Uzun zamandir sahaflarda bile bulmakta güçlük çekilen, Cumhuriyet tarihine damgasini vurmus 75 kitaptan biri sayilan Niyazi Berkes?in bu basyapiti 25 sene sonra yeniden yayimlaniyor. Dünyanin en önemli tarihçileri tarafindan Türkiye tarihi için birinci kaynak olarak gösterilen kitap, ekonomik yapiya, buna bagli olarak teknik gelismelere de isik tutuyor.


Türkiye'de Cağdaşlaşma Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.