Mina Urgan İngiliz Edebiyatı Tarihi III E-BOOK - Mina Urgan İngiliz Edebiyatı Tarihi III E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Mina Urgan   >   İngiliz Edebiyatı Tarihi III E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2013-01-21 tarihinden bu yana 946 defa online okundu ve 785 defa indirildi.

Mina Urgan İngiliz Edebiyatı Tarihi III E-kitap, Mina Urgan İngiliz Edebiyatı Tarihi III E-Book
Mina Urgan tarafından yazılan ve Tarih , kategori klasmanında olan İngiliz Edebiyatı Tarihi III isimli kitabın açıklaması :

Kyrk yyla yakyn Yngiliz edebiyaty üzerine ders verdikten sonra, bu kitaby yazmayy bir görev bildim. Üniversitelerimizde Yngiliz dili ve edebiyaty okuyanlaryn ve genellikle edebiyatla ilgilenenlerin ba?vurabilecekleri, Yngiliz edebiyaty üzerine Türkçe yazylmy? bir kitabyn bulunmayy?y, bu konuda çaba göstermemi nerdeyse zorunlu kyldy.


İngiliz Edebiyatı Tarihi III Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.