Georges Lapassade Trans E-BOOK - Georges Lapassade Trans E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Georges Lapassade   >   Trans E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-11-08 tarihinden bu yana 271 defa online okundu ve 881 defa indirildi.

Georges Lapassade Trans E-kitap, Georges Lapassade Trans E-Book
Georges Lapassade tarafından yazılan ve Kişisel Gelişim , Fizik , kategori klasmanında olan Trans isimli kitabın açıklaması :

G.Lapasade’nin çok zor bir çaly?ma olan bu denemesi fizik ve fizik üstü arasynda mevcut olan ili?kinin pek küçük bir kesitinden söz etmektedir. Kitapta trans hakkynda genel bir malumat verildikten sonra syra ile iki tür trans biçiminden söz edilmektedir. Bunlardan birincisi “?aman tipi trans; ikincisi de trans’yn despot dönemdeki tahakkümcü biçimidir.


Trans Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.