David Eddings Ellenium Cilt 1 Elmas Taht E-BOOK - David Eddings Ellenium Cilt 1 Elmas Taht E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

David Eddings   >   Ellenium Cilt 1 Elmas Taht E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-10-31 tarihinden bu yana 103 defa online okundu ve 209 defa indirildi.

David Eddings Ellenium Cilt 1 Elmas Taht E-kitap, David Eddings Ellenium Cilt 1 Elmas Taht E-Book
David Eddings tarafından yazılan ve Fantastik Macera , kategori klasmanında olan Ellenium Cilt 1 Elmas Taht isimli kitabın açıklaması :

''Dünyasyny kaybedenler yeni bir dünya kurmak zorundadyr.'' Altykyrkbe? Tolkien' den sonra bir büyük ustayy daha sonra sunar: David Eddings, tüm di?er kitaplardan farksyz olarak bu kitapta ?unlar var, büyücüler, ?övalyeler, hayaletler, tanrylar, din adamlary, krallar, dilenciler ve bir dünyada olmasy gereken tüm di?er ?eyler, yani tüm bunlaryn iyileri ve kötüleri. Unutmayyn hikayeler ikiye ayrylyr, gerçek olanlar ve gerçek olmasy gerekenler. Karar sizin.


Ellenium Cilt 1 Elmas Taht Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.