James Blish Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem E-BOOK - James Blish Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

James Blish   >   Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-10-24 tarihinden bu yana 105 defa online okundu ve 180 defa indirildi.

James Blish Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem E-kitap, James Blish Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem E-Book
James Blish tarafından yazılan ve Bilim Kurgu , kategori klasmanında olan Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem isimli kitabın açıklaması :

Uzay Yolu, Gene Roddenberry tarafyndan yaratylmy? ve geni? bir hayran kitlesi edinmi?tir. Programyn ba?arysy kendisinden sonra be? seriye, on televizyon filmine, ayryca bir çok sinema filmine olanak vermi?tir. Guinness Rekorlar Kitaby tarafyndan en çok yan ürünü olan program olarak listelenmektedir. 
23. yüzyylda geçen Uzay Yolu, Kaptan James T. Kirk ve 2. kaptan Mr. Spock tarafyndan kumanda edilen yyldyz gemisi Atylgan ve mürettabatynyn maceralaryny anlatyr. Her bölümün ba?ynda Kaptan Kirk'ün sözleri geminin amacyny anlatmaktadyr:


Uzay Yolu Eski Kuşak Ben Değişmem Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.