Seher Kece Türker Hikayeler E-BOOK - Seher Kece Türker Hikayeler E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Seher Kece Türker   >   Hikayeler E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-10-17 tarihinden bu yana 135 defa online okundu ve 173 defa indirildi.

Seher Kece Türker Hikayeler E-kitap, Seher Kece Türker Hikayeler E-Book
Seher Kece Türker tarafından yazılan ve Öykü , kategori klasmanında olan Hikayeler isimli kitabın açıklaması :

Saat 05:30 günün ilk isiklari etrafa yayiliyor. Yumusak bir ses  "Günaydyn.Nasiliz bakalim bu sabah..." diyerek hasta odasina girer."Günaydin hemsire hanim iyiyim. " "Tansiyonumuzu ölçelim.hiii...Çok iyi...simdi termometreyi veriniz. Bakalim atesimiz kaçmis. Ver bakalim kolunu , O güzel damarlarindan da kan alalim."

Sonra ciddileserek hasta sahibine döner. "kani acile götürün, bir de tüp alin, öglen kan ölçümü için  gerekli." Birazdan tok bir ses duyulur: " Kahvaltii. .Kahvalti geldii." Bir parça beyaz peynir,dört bes zeytin tanesi ,aksamdan kalma ekmek ve su bardagi dolusu rengi bozuk çay...Daha sonra kocaman paspaslar yuvarlana yuvarlana  ortalikta dolasmaya baslar, pislikleri toplar mi dagitir mi bunu anlamak için bir bilene sormak gerekir ! Ama çamasir suyunun kokusu her yana dagilir. Bunun üzerine kolonya siseleri harekete geçer sözlesmisler gibi. "Ne pis koku aman." diyen, kolonyayi sürünür.Saga sola bolca serper. Salonda ki hava daha da berbatlasir. Gözler yasarir, geniz yanar.


Hikayeler Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.