Gökçen Çatlı Babam Çatlı E-BOOK - Gökçen Çatlı Babam Çatlı E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Gökçen Çatlı   >   Babam Çatlı E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-17 tarihinden bu yana 3346 defa online okundu ve 607 defa indirildi.

Gökçen Çatlı Babam Çatlı E-kitap, Gökçen Çatlı Babam Çatlı E-Book
Gökçen Çatlı tarafından yazılan ve Hikaye , kategori klasmanında olan Babam Çatlı isimli kitabın açıklaması :

Onun da içinde mor da?lara türkü söylemek, uzaktan geçen turnalara el sallamak vardy. O bir devre damgasyny vurdu ama içindeki türküyü hiç duymadylar, dinlemediler.. Yükselen canhyra? çy?lyklaryn ortasynda hep bir "sebep" olarak görüldü, gösterildi.
Oysa bir insanyn tek ba?yna bu kadar "çok sebep" olmasy mümkün de?ildi. "Utanç Duvarlary" gibi yükselen tek yanly sese verilen bir cevaby özleyenlere ve "Utanç Duvarlary"nyn acymasyz mimarlarynadyr sözümüz..
Sadece ve sadece dile getirilmemi? gerçeklerin hikayesini okumak hakky, bu hakky isteyen herkesindir...
Gökçen Çatly


Babam Çatlı Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.