Aristotales Zaman Kavramı E-BOOK - Aristotales Zaman Kavramı E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Aristotales   >   Zaman Kavramı E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-17 tarihinden bu yana 286 defa online okundu ve 8309 defa indirildi.

Aristotales Zaman Kavramı E-kitap, Aristotales Zaman Kavramı E-Book
Aristotales tarafından yazılan ve Bilim & Teknoloji , kategori klasmanında olan Zaman Kavramı isimli kitabın açıklaması :

Öyleyse zaman ne? E?er hiçkimse benden bunu sormasa biliyorum; ama soran ki?iye açyklamak istesem bilmiyorum. Gene de kesinlikle ?unu söyleyebilirim: Hiçbir ?ey olmamy? olsaydy, geçmi? zaman olmazdy; hiçbir ?ey olacak olmasaydy gelecek zaman olmazdy; hiçbir ?ey olmasa ?imdiki zaman olmazdy. O halde ?u iki zaman, -geçmi? ve gelecek- geçmi? artyk olmady?yna göre, gelecek de henüz olmady?yna göre, ne biçimde vardyr?

Augustinus


Zaman Kavramı Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.