Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre Çernobil Komplosu E-BOOK - Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre Çernobil Komplosu E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre   >   Çernobil Komplosu E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-17 tarihinden bu yana 83 defa online okundu ve 247 defa indirildi.

Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre Çernobil Komplosu E-kitap, Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre Çernobil Komplosu E-Book
Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre tarafından yazılan ve Siyasi , kategori klasmanında olan Çernobil Komplosu isimli kitabın açıklaması :

Bu kitap Çernobil kazasynyn akabinde, Türkiye'nin çekmi? oldu?u çilenin muhtevasyny ve synyrlaryny tesbit eden, belge ve gözlemlere dayanan ?ahsi bir hatyrattyr.

1986 yylynda, Rusya'da bulunan Çernobil Nükleer Santrali'nde meydana gelen nükleer kazanyn Türkiye üzerindeki yansymalary, o dönemde stratejik bir mevkide bulunan Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Ba?kany Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre tarafyndan kaleme alyndy. "Çernobil Komplosu" ady eserinde yazar, yakyn tarihte meydana gelmi? ve Türkiye'nin gündemini oldukça uzun bir dönem i?gal etmi? bu önemli olayy kamuoyuna en ayryntyly biçimde anlatyyor.


Çernobil Komplosu Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.