Mehmet U. Sakioğlu Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi E-BOOK - Mehmet U. Sakioğlu Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Mehmet U. Sakioğlu   >   Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-16 tarihinden bu yana 629 defa online okundu ve 623 defa indirildi.

Mehmet U. Sakioğlu Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi E-kitap, Mehmet U. Sakioğlu Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi E-Book
Mehmet U. Sakioğlu tarafından yazılan ve Bilim Kurgu , kategori klasmanında olan Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi isimli kitabın açıklaması :

Bütün dünyada uzun bir süre en çok satanlar listesinde yer alan Da Vinci ?ifresi ve Kutsal Kan Kutsal Kâse isimli kitaplar, baty medeniyetinin tamamen ba?tan yorumlanmasyna yol açabilecek iddialaryyla büyük sansasyon yaratty. Ysa, Mecdelli Meryem, Merovenjler, Rahip Berenger Sauniere, Kutsal Kâse, Süleyman’yn Gizli Hazinesi, Tapynak ?övalyeleri ve Siyon Tarikaty lideri Pierre Plantard hakkynda yanytlanmamy? çok sayyda soru da bu kitaplarla ortaya çykty.


Da Vinci'nin Kutsal Kasesi / Tapynak şövalyeleri'nin Deşifresi Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.