Erich Von Daniken Tanrıların Ayak izleri E-BOOK - Erich Von Daniken Tanrıların Ayak izleri E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Erich Von Daniken   >   Tanrıların Ayak izleri E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-16 tarihinden bu yana 179 defa online okundu ve 390 defa indirildi.

Erich Von Daniken Tanrıların Ayak izleri E-kitap, Erich Von Daniken Tanrıların Ayak izleri E-Book
Erich Von Daniken tarafından yazılan ve Roman , kategori klasmanında olan Tanrıların Ayak izleri isimli kitabın açıklaması :

'Ahid Sandigi' diye kutsal metinlerde adi gecen nesne neydi ve simdi nerede? Ilk insanlari uzaydan gelen gucler mi yaratti? Malta`daki dev tas dikitleri ve Bretanya`daki menhirleri uzaylilar mi insa etti? Eski caglarda nukleer bir patlamami olmustu? Bunlar ve benzeri sorularla, Daniken dunyanin en cok yanki yapan dusunurlerinden biri olmaya devam ediyor...


Tanrıların Ayak izleri Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.