Ron Fry Ödev Nasıl Yazılır E-BOOK - Ron Fry Ödev Nasıl Yazılır E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ron Fry   >   Ödev Nasıl Yazılır E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-14 tarihinden bu yana 121 defa online okundu ve 358 defa indirildi.

Ron Fry Ödev Nasıl Yazılır E-kitap, Ron Fry Ödev Nasıl Yazılır E-Book
Ron Fry tarafından yazılan ve Kişisel Gelişim , kategori klasmanında olan Ödev Nasıl Yazılır isimli kitabın açıklaması :

Bir cümle, öncesi ve sonrasy ile kolayca ba? kuruyor mu? Dü?ünceleriniz bir noktadan ötekine mantyk örgüsü içinde ilerliyor mu? Her paragrafyn amacy açyk ve net mi? Dikkat çekici bir giri? ve sonuç paragrafynyz var my? Yanynyzda bu kitap varsa, kaynak ara?tyrmak, taslak çykarmak, ba?lyk seçmek, konuyu içerik ve dilbilgisi yönünden yazyya dökmek ve hocanyzdan iyi not almak sizin elinizde.


Ödev Nasıl Yazılır Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.