Ali Akay Postmodern Görüntü E-BOOK - Ali Akay Postmodern Görüntü E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Ali Akay   >   Postmodern Görüntü E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-14 tarihinden bu yana 170 defa online okundu ve 878 defa indirildi.

Ali Akay Postmodern Görüntü E-kitap, Ali Akay Postmodern Görüntü E-Book
Ali Akay tarafından yazılan ve Popüler Kültür , kategori klasmanında olan Postmodern Görüntü isimli kitabın açıklaması :

Postmodern Görüntü kitabynda, Platon'dan beri süregelen simülakr kavramynyn "saptyrycy" yany ele alynyyor. Görüntü dünyasy içinde Disneyland'yn simülasyonlarynyn gerçek ile gerçek olmayan arasyndaki ba?y belirleniyor. Barok ile postmoden yakynlyklary kuruluyor.


Postmodern Görüntü Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.