Nuriye Çeleğen Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı E-BOOK - Nuriye Çeleğen Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Nuriye Çeleğen   >   Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-14 tarihinden bu yana 199 defa online okundu ve 487 defa indirildi.

Nuriye Çeleğen Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı E-kitap, Nuriye Çeleğen Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı E-Book
Nuriye Çeleğen tarafından yazılan ve İslami , Sosyoloji , kategori klasmanında olan Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı isimli kitabın açıklaması :

Allah Resulü buyurdu ki: "Ben bir aynayym. O aynada herkes kendisini görür."
Aynaydy O, o aynada herkes kendisini görürdü. Peki o aynadaki kadyn nasyldy?
Ya da biz o aynada kadyny nasyl görüyorduk?
Aslynda o aynada gördü?ümüz kadyn, kendi dünyamyzdaki kadyndy. Kendi dünyamyzdaki olumsuz kadyn baky?yny, o aynaya veriyorduk. Bu çaly?ma ise, tüm gerçekli?iyle o aynadaki kadyny göstermeyi hedefliyor.


Peygamberimiz Kadınlara Nasıl Davranırdı Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.