Mehmet Ildırar Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı E-BOOK - Mehmet Ildırar Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Mehmet Ildırar   >   Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-13 tarihinden bu yana 140 defa online okundu ve 270 defa indirildi.

Mehmet Ildırar Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı E-kitap, Mehmet Ildırar Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı E-Book
Mehmet Ildırar tarafından yazılan ve İslami , kategori klasmanında olan Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı isimli kitabın açıklaması :

Son kyrk yyldyr arifler meclisindeki sohbetlerde bulunmu?, Sadâty Kiram’yn son üçünün terbiyesinde yeti?mi? bir zat. Onlarda gördüklerini ülkemizde ve Avrupa’da pek çok sohbette anlatmy?; bu sohbetlere inen ilâhi rahmet sonucu nice kalpler Allah Teala’ya ba?lanmy?tyr.
Bu eser bu gönül sohbetlerinden derlenmi? birinci halka...


Tasavvufi Hayat Nasıl Başladı Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2020 © Ekitap Arşivi - .
.