Hulki Cevizoğlu Bütün Kaleler Zaptedilmedi E-BOOK - Hulki Cevizoğlu Bütün Kaleler Zaptedilmedi E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


Hulki Cevizoğlu   >   Bütün Kaleler Zaptedilmedi E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-24 tarihinden bu yana 43 defa online okundu ve 197 defa indirildi.

Hulki Cevizoğlu Bütün Kaleler Zaptedilmedi E-kitap, Hulki Cevizoğlu Bütün Kaleler Zaptedilmedi E-Book
Hulki Cevizoğlu tarafından yazılan ve Siyasi , kategori klasmanında olan Bütün Kaleler Zaptedilmedi isimli kitabın açıklaması :

Türkiye'de bir grup "toplu uyku hali" içinde kendisini "pop kültüre" kaptyrmy?, esnemeye ve bunu etrafyndakilere de bula?tyrmaya devam ediyor. - "Türkiye'nin bir hain kontenjany var, bu nüfusun yüzde 10'udur, - "Türk aydyny dedi?imiz ki?i, Baty'nyn manevi ajanydyr"


Bütün Kaleler Zaptedilmedi Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2017 © Ekitap Arşivi - .
.