Necip Fazıl Kısakürek Aynadaki Yalan E-BOOK - Necip Fazıl Kısakürek Aynadaki Yalan E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Necip Fazıl Kısakürek   >   Aynadaki Yalan E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-11 tarihinden bu yana 90 defa online okundu ve 204 defa indirildi.

Necip Fazıl Kısakürek Aynadaki Yalan E-kitap, Necip Fazıl Kısakürek Aynadaki Yalan E-Book
Necip Fazıl Kısakürek tarafından yazılan ve Edebiyat , kategori klasmanında olan Aynadaki Yalan isimli kitabın açıklaması :

Naci, felsefe fakültesinde asistan ve doçentlik tezini hazyrlamakta olan bir gençtirHiç uyu?amamalaryna ra?men, solcu Mine Ressam Abid ve onlaryn çevresiyle beraberdirMine, Naci’yi seviyordurNaci’nin hayatynda en önemli insan Belma’dyrSelma, Naci’yi kendi kendisiyle ihtilafa sokmayy ve ikiye bölmeyi ve bir parçasyny öbürüne yedirmeyi ba?aran kadyndyr.


Aynadaki Yalan Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.