Prof. Dr. Muharrem Ergin Dede Korkut Kitabı E-BOOK - Prof. Dr. Muharrem Ergin Dede Korkut Kitabı E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Prof. Dr. Muharrem Ergin   >   Dede Korkut Kitabı E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-07-11 tarihinden bu yana 586 defa online okundu ve 1625 defa indirildi.

Prof. Dr. Muharrem Ergin Dede Korkut Kitabı E-kitap, Prof. Dr. Muharrem Ergin Dede Korkut Kitabı E-Book
Prof. Dr. Muharrem Ergin tarafından yazılan ve Edebiyat , Destan , kategori klasmanında olan Dede Korkut Kitabı isimli kitabın açıklaması :

Büyük alim, Prof. Fuat Köprülü diyor ki: "Bütün Türk Edebiyaty terazisinin bir gözüne "Dede Korkut" di?er gözüne konsa, "Dede Korkut" a?yr basar." Merhum Prof. Dr. Muharrem Ergin'in hazyrlamy? oldu?u bu e?siz eser bununla 21. Baskysyny yapmaktadyr.


Dede Korkut Kitabı Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2019 © Ekitap Arşivi - .
.