Metin Uca Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? E-BOOK - Metin Uca Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


Metin Uca   >   Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-04-01 tarihinden bu yana 51 defa online okundu ve 398 defa indirildi.

Metin Uca Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? E-kitap, Metin Uca Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? E-Book
Metin Uca tarafından yazılan ve Mizah , kategori klasmanında olan Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? isimli kitabın açıklaması :

Yes yerine orrayt demek caiz midir?" Türkiye halleri tableti, bir nebze ele?tiri, biraz hiciv, bir hayli politik güldürüden olu?maktadyr.


Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2017 © Ekitap Arşivi - .
.