Lawrence Block Tahtalı Köye Bir Bilet E-BOOK - Lawrence Block Tahtalı Köye Bir Bilet E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Lawrence Block   >   Tahtalı Köye Bir Bilet E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-06-16 tarihinden bu yana 120 defa online okundu ve 1299 defa indirildi.

Lawrence Block Tahtalı Köye Bir Bilet E-kitap, Lawrence Block Tahtalı Köye Bir Bilet E-Book
Lawrence Block tarafından yazılan ve Polisiye , kategori klasmanında olan Tahtalı Köye Bir Bilet isimli kitabın açıklaması :

O yyl ?ampiyonluk maçlarynyn oynandy?y syralarda, New York'ta dondurucu bir so?uk dalgasi vardy. Oakland ve Dodgers finaldeydi, dolayysyyla hava sonucu etkilemedi. Dodgers herkesi ?a?yrtarak be? maçta kupayy aldy ve Kirk Gibson ile Hershiser kahraman oldu. Açyly? gününden beri liderli?ini koruyan Mets son yedi ?ampiyonluk maçyny oynayan takymlardan biriydi. Güçlüydüler ama Dodgers daha iyiydi. Sahip olduklary ne idiyse takymy sonuna kadar götürdü.


Tahtalı Köye Bir Bilet Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2018 © Ekitap Arşivi - .
.