Şaban Kuzgun Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği E-BOOK - Şaban Kuzgun Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği E-kitap

Son Yorumlanan E-Kitap


  İleri Excel
  Cazibe
  Çirkinin Aşığı

Şaban Kuzgun   >   Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği E-Kitap


Arkadaşına Öner
Okuyacaklarıma Ekle
Okundu Olarak İşaretle

Bu E-Kitap eklendigi 2012-05-27 tarihinden bu yana 60 defa online okundu ve 101 defa indirildi.

Şaban Kuzgun Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği E-kitap, Şaban Kuzgun Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği E-Book
Şaban Kuzgun tarafından yazılan ve Tarih , kategori klasmanında olan Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği isimli kitabın açıklaması :

Fransa'da yayymlandy?y tarihten tam altmys yyl sonra, Atatürk'ün do?umunun yüzüncü yyly dolayysyyla Türk okuyucusunun bilgisine sundu?umuz bu kitap, Birinci Cihan Harbi'nden ma?lup çykmys olan Türkiye'yi tamamyyla yok etmek isteyenlere Türk milletinin, esine az rastlanyr bir birlik içinde karsy koyusunu ve sonunda onlary kovalayysyny yakyndan izlemis bir Fransyz kadyn gazeteci tarafyndan yazylmystyr. Müttefik devletlerin isgali altynda bulunan Đstanbul'da olup biten facialary yakyndan gördükten sonra, fyrsatlary kollayarak, savas halinde bulunan Anadolu'nun içlerine kadar girmis olan bu kadyn, dolasmalary syrasynda olup biten facialary yakyndan görmüs, her synyf halkla görüsmüs, Kurtulus Savasy'nyn önde gelen sahsiyetleriyle, bu arada Ali Fuat (Cebesoy) Pasa ile, Refet (Bele) Pasa ile, Đsmet (Đnönü) Pasa ile musahabelerde ve münakasalarda bulunmus; nihayet o devirde bir yabancynyn, hele Türklerin harp halinde olduklary Müttefik devletlerden birine mensup bir gazetecinin yaklasmasyna pek imkân olmayan Ankara'ya girerek Mustafa Kemal Pasa ile iki defa görüsmeyi basarmystyr.


Kurtuluş Savaşı Sırasında Türk Milliyetçiliği Hakkında Yorumlar
Ekitap Arşivi adlı sitemizde paylaşılan tüm e-kitaplar sunucumuzla alakası olmayan çesitli paylaşım ortamlarında barındırılmaktadır. Sitemiz sadece bu kaynaklardan eklenmiş ve ekleyenler tarafından paylaşıma açılmış e-kitapları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Ekitap Arşivi sitesi hiç bir yasal hükümlülüge tabi tutulamaz. Eğer tehlif hakkının size yada yayın evinize ait olduğu bir içerik ile karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan kitabın kaldırılması talebinde bulunun. Tehlif hakkı bildirim değerlendirmeleri 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve ilgili kitap paylaşımı durdurulacaktır.

Copyright 2012 - 2018 © Ekitap Arşivi - .
.